بوشکان نیوز: تأسیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) در بخش بوشکان و ارائه خدمات و رسیدگی مناسب به مردم این دیار و در دسترس بودن این اداره و عدم نیاز به طی مسافت طولانی برای مراجعه به مرکز شهرستان، موجب رضایتمندی مردم گردیده است.

درپی انتشار خبری در سایت بوشکان نیوز تحت عنوان ” خطرات دامن زدن به تعصبات قومی و منطقه ای در بخش بوشکان”، روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر جوابیه ای برای سایت بوشکان نیوز ارسال نمود که این رسانه برحسب رسالت خبری خود اقدام به انتشار جوابیه اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر می نماید.

سایت بوشکان نیوز از اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر تشکر و قدردانی می نماید که در جهت تنویر افکار عمومی اقدام به پاسخگویی نموده و امیدوار است که سایر نهادها و ادارات همچون ایشان پاسخگوی مناسب رسانه ها و مردم باشند.

متن کامل جوابیه اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر را در ذیل مشاهده می کنید:

 

بسمه تعالی

به: مدیریت محترم سایت خبری محلی بوشکان نیوز
از: روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر
موضوع: جوابیه
سلام علیکم

احتراما در خصوص خبر درج شده مورخه ۸ مرداد ۱۳۹۷ در آن سایت خبری با عنوان ” خطرات دامن زدن به تعصبات قومی و منطقه ای در بخش بوشکان”، که با اشاره به تابلوی سردرب اداره کمیته امداد امام (ره)بخش بوشکان، به عنوان رفتاری تبعیض آمیز از سوی مسئولان، بین دو شهر کلمه و بوشکان یاد شده است .
لذا روابط عمومی این اداره کل جوابیه ذیل را در جهت روشن شدن افکار عمومی برای آن سایت محترم ارسال می نماید تا بر اساس رسالت رسانه ای خود به سمع و نظر مردم شریف آن منطقه رسانیده شود.

۱- هدف کمیته امداد برگرفته از دستورات و توصیه های امام راحل عظیم الشان و تاکیدات و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری، فقط برای رسیدگی به امور محرومین و نیازمندان ایجاد شده است.
۲- با توجه به تمام محرومیت ها ، محدودیت ها و مشکلات موجود در منطقه محروم بوشکان، علیرغم وجود درخواست ایجاد کمیته امداد در مناطق دیگر استان ، بنا بر ضرورت، کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهر کلمه تاسیس گردیده است.
۳- اختصاص عنوان تابلوی کمیته امداد امام خمینی(ره) به دو بخش ” بوشکان- کلمه” عین عبارتی است که شورای محترم تامین و فرمانداری شهرستان دشتستان در پاسخ به استعلام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ابلاغ نمودند، لذا اجرای ابلاغیه عنوان تابلو کمیته امداد قانونی است.

با این تفاسیر، از آن مردم معتقد ، فهیم، شهیر، ولایت مدار،مروج و عامل در امور احسان و نیکوکاری درخواست می شود به جای پرداختن به امور غیر مرتبط با اهداف و رسالت های این نهادمقدس، به ترویج فرهنگ انفاق و رسیدگی به امور محرومان آن منطقه کمک نمایند.

باتشکر و امتنان

روابط عمومی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر