بوشکان نیوز: سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با حضور در جمع جهادگران بسیجی در روستاهای ایل شهر و امامزاده و همچنین شهر بوشکان با روند فعالیّت­‌های این گروه جهادی آشنا و از کارگاه آموزش خیاطی، جشنواره غذا و نمایشگاه صنایع دستی و هنری این جهادگران در حسینیه ابوالفضل(ع) شهر بوشکان نیز بازدید کرد. اردوی جهادی گروه افسران ولایت بسیج دانشجویی، در منطقه بوشکان و ایلشهر و امام زاده به مدت بیست روز در حال برگزاری می باشد.

۱۰۵ گروه جهادی در استان بوشهر مشغول به فعالیت هستند

سردار علی رزمجو در جمع جهادگران بسیجی اظهار داشت: فعالیت‌های گروه‌های جهادی طی سال‌های اخیر باعث ارائه خدمات بسیار خوب و گسترده‌ای شده است.

وی رفع محرومیت و کمک به نیازمندان را از اولویت کاری گروه‌های جهادی عنوان کرد و ادامه داد: در سطح استان بوشهر ۱۰۵ گروه جهادی مشغول به فعالیت و انجام اقدامات محرومیت‌­زدایی هستند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با ارائه خدمات فرهنگی، عمرانی و آموزشی توسط این گروه‌های جهادی بیان کرد: سپاه علاوه پاسداری از انقلاب اسلامی در زمینه رسیدگی به مناطق محروم نیز اقدامات خوبی داشته است.

وی با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دانشجویان بسیجی استان بوشهر در این روزها در حال خدمات‌دهی در مناطق محروم و کمک به خانواده‌های محروم هستند.

رزمجو از فعالیت این گروه‌ها در زمینه ساخت و ساز واحدهای مسکونی، مسجد و سایر موارد لازم برای خانواده­‌های محروم و مستضعف خبر داد و افزود: پروژه‌های متعددی توسط این گروه‌ها در دست اجرا است.

 

قدردانی مادر شهید از پاسداران

مادر شهید جهاندیده یکی از شهدای دوران دفاع مقدس که از نیازمندان روستای امامزاده بخش بوشکان است در بازدید فرمانده سپاه از فعالیت های عمرانی در منزل شخصی، گفت: وام هایی برای ساخت مسکن توسط بنیاد شهید دریافت شده است همه مستمری که قبلا دریافت می کردیم جهت اقساط وام پرداخت نمی شود.

وی با اشاره به فعالیت های عمرانی جهادگران، ابراز کرد: گروه جهادی مستقر در روستا اقدام به ساخت سرویس بهداشتی کرده است و با کمک سپاه و بسیج توانستیم کولر و آبگرمکن تهیه شود که من برای پاسداران دعا و از همه زحمات آنان تشکر می کنم.

نیازمندی که بعد از هفت سال کپر نشینی صاحب خانه شد

یکی از اهالی نیازمندان روستای امامزاده از توابع بخش بوشکان که تحت پوشش کمیته امداد نبوده است، خاطرنشان کرد: هفت سال به همراه خانواده در سرما و گرما در کپر  زندگی می کردیم که با ورود گروه جهادی افسران ولایت اقدام به ساخت یک واحد مسکونی کردند.

وی با بیان اینکه مشکل چشم پزشکی داریم، تاکید کرد: با هزینه گروه جهادی افسران ولایت برای معالجه افراد خانواده را به مرکز استان انتقال و تحت معاینه قرار گرفتیم که در روزهای آینده عینک ها آماده می شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: آشپزخانه و سرویس های بهداشتی این منزل کاملا آماده خواهد شد و تلاش می کنیم مشکلات تجهیزات سرد و گرم نیز رفع کنیم.