امروز: یکشنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 581
     
 • بوشکان نیوز: عده ای از شهروندان برازجانی از توزیع مواد غذایی تاریخ انقضاء گذشته در نمایشگاه ویژه رمضان خبر دادند. به گزارش «بوشکان نیوز» به نقل از اتحادجنوب؛ به گفته این شهروندان برخی از مواد غذایی از جمله گوشت و مرغ ارایه شده در نمایشگاه ویژه رمضان در شهر برازجان تنها تا ۱۰ روز دیگر…

  بوشکان نیوز: عده ای از شهروندان برازجانی از توزیع مواد غذایی تاریخ انقضاء گذشته در نمایشگاه ویژه رمضان خبر دادند.

  به گزارش «بوشکان نیوز» به نقل از اتحادجنوب؛ به گفته این شهروندان برخی از مواد غذایی از جمله گوشت و مرغ ارایه شده در نمایشگاه ویژه رمضان در شهر برازجان تنها تا ۱۰ روز دیگر تاریخ مصرف دارند.

  یکی از شهروندان گفت: متاسفانه شربت ویمتو از این نمایشگاه خریداری کرده که تاریخ انقضاء آن چند روزی گذشته بوده است.

  بر همین اساس و در راستای شفاف سازی این مسئله، معاون اداره صنعت و معدن و تجارت دشتستان به اتحاد جنوب گفت: با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت این نمایشگاه از همان روزهای اول، مواد ارایه شده به خوبی توسط مسؤولین اداره صنعت، معدن و تجارت و همچنین شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی دشتستان کنترل گردید.

  احمدی افزود: در خصوص توزیع گوشت قرمز، متاسفانه محموله ای به این نمایشگاه آورده شد که ۱۰ روز تا پایان انقضاء آن باقی مانده بود و این مسئله قبل از توزیع گوشت های ارسالی کشف و از توزیع آن جلوگیری شد و محموله مذکور با هماهنگی دامپزشکی دشتستان برگشت داده شد.

  معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان بیان داشت: بعد از برگشت دادن محموله گوشتی مذکور، ارایه گوشت قرمز در نمایشگاه  متوقف گردید و بعد از آن با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و دامپزشکی شهرستان، محموله جدید گوشتی تولید سال ۲۰۱۳ به نمایشگاه ارسال شد و این گوشت های تازه در معرض فروش قرار گرفت.

  وی در خصوص توزیع مرغ نیز ادامه داد: مرغ های عرضه شده در این نمایشگاه بسیار تازه می باشند و برای اولین بار مرغ هایی با تاریخ تولید زیر یک ماه در نمایشگاه ها عرضه شده است.

  احمدی گفت: کلیه مواد عرضه شده در نمایشگاه ماه رمضان کاملا استاندارد می باشند.

  وی ادامه داد: با وجود کنترل های شدید، باز هم احتمال وقوع خطا وجود خواهد داشت و امکان اینکه فروشنده ای، کالایی غیر استاندارد و تاریخ انقضاء گذشته خود را به شکل ماهرانه و دور از دید ناظرین بفروش برساند وجود خواهد داشت. لذا از کلیه همشهریان عزیز و خریداران محصولات این نمایشگاه می خواهیم اگر با چنین مسئله ای روبرو شدند و کالای تاریخ انقضاء گذشته ای از نمایشگاه مذکور خریداری کردند، با ارجاع کالای خود به اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان، کالای با کیفیت تحویل بگیرند و یا حتی کالای خود را پس داده و هزینه کالای خود را دریافت نمایند.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "اعتراض برازجانی ها به کالاهای تاریخ گذشته نمایشگاه ضیافت"
  آخرین اخبار