تسنیم: ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص شکست ۳ بر صفر شاگردانش مقابل بلغارستان در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان، اظهار داشت: قبل از هر چیزی به تیم ملی بلغارستان تبریک می‌گویم. آنها از ابتدای بازی سرویس‌های بسیار خوب با خطای بسیار کمی زدند و این سرویس‌های قدرتمند در تمام طول بازی ادامه داشت. آنها با همین حربه، مشکلات زیادی برای ما در طراحی حملات ایجاد کردند.

کولاکوویچ: بلغارستان، شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بود

وی ادامه داد: ما در ست‌های دوم و سوم شانس پیروز شدن داشتیم، ولی باید بگویم که بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی، شجاع و بعضی لحظات، خوش‌شانس بود.

کولاکوویچ تصریح کرد: ما به اینجا آمدیم تا در همه بازی‌ها بجنگیم و حالا شانس جدیدی داریم تا مقابل کانادا هم بجنگیم. شاید بازیکنان من امشب ناامید و خسته شدند، ولی مطمئن هستم که شنبه می‌توانند با انرژی مضاعف به مصاف کانادا بروند. کار آسانی نیست، ولی بازیکنان تیم ایران به خاطر هواداران خود، خواهند جنگید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر بتوانیم ۲ بازی بعدی خود را ببریم و نتایج گروه‌های دیگر به سود ما باشد، می‌توانیم در جمع ۶ تیم برتر در تورین باشیم ولی ابتدا باید با کانادا بازی کنیم.