به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام عبدالحمید خدری صبح یکشنبه در آیین نمادین بازگشایی مدارس که در دبیرستان دخترانه عترت گناوه اظهار داشت: در آموزه‌های دینی ما به علم و دانش احترام و اهتمام ویژه گذاشته می‌شود و خداوند در قرآن کریم به قلم سوگند یاد می کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: در احادیث متعدد از اهل بیت (ع) و پیامبر گرامی اسلام (ص) به برتری علماء در جامعه اشاره و تاکید شده است.

وی با تقدیر ازتلاش مجموعه آموزش و پرورش و فرماندار و همه مسئولان که همه دغدغه علم و دانش در شهرستان را دارند، گفت: باید از این ظرفیت‌ها برای ارتقای سطح آموزش و پرورش و آماده سازی زیرساخت های آموزشی گناوه بهره برد.

وی تصریح کرد: تفاهم نامه هایی با شرکت نفت فلات قاره در حال انعقاد است تا برای شمال استان شهرستان های بندر گناوه و بندر دیلم کلاس‌های تقویتی کنکور با استفاده از اساتید مجرب برگزار شود و انتظار این است که بتوانیم در زمینه قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری آمار قابل قبولی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: با توجه استعدادها و ظرفیت های شهرستان گناوه در زمینه علم دانش این قدم را به فال نیک می گیریم و آینده خوبی برای آن پیش بینی می‌کنیم.

حجت الاسلام خدری با اشاره به جنایت تروریستی در روز گذشته اهواز با محکومیت این حرکت کورکورانه دشمنان گفت: کسانی که ادعای حقوق بشر دارند بی‌رحمانه مردم بی دفاع را به گلوله بستند و قطعا این جنایتکاران بدانند که تاوان سنگینی در پاسخ این جنایت خواهند داد.

وی گفت: امروز کسانی که مدعی حقوق بشر هستند و ادعای دفاع از حقوق بشر آنها گوش فلک را کر کرده است در برابر این جنایت سکوت کرده و این جنایت را به عنوان یک جنایت تروریستی محکوم نمی کنند.