به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، احمد لطفی ظهر دوشنبه در آئین بهره برداری و تحویل یک باب منزل مسکن مددجویی در روستای احمدی شهرستان بوشهر اظهار داشت: از سال گذشته برای برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد اقدام‌های مناسبی با مشارکت سپاه امام صادق (ع) انجام شده است.

وی بیان کرد: در سال گذشته زمینه تحویل ۶۳۰ واحد مسکونی احداث شده توسط سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به مددجویان فاقد مسکن مناسب در ۳۰۰ روستای استان فراهم شد و امسال نیز کار ساخت هزار واحد دیگر آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خیمنی (ره) استان بوشهر اظهار داشت: انتظار می رود تا هفته دفاع مقدس سال آینده، هزار واحد احداثی سپاه استان به مددجویان تحویل و آماده بهره برداری شود.

وی گفت: سپاه و کمیته امداد، نهادهای ارزشی و مولود انقلاب هستند که هدف آنها خدمت به مردم بویژه اقشار محروم جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: احداث و تحویل واحدهای مسکونی به مددجویان هدیه رهبرمعظم انقلاب به اقشار نیازمند و مستضعف جامعه است و تلاش می شود خدمات حوزه مسکن با استانداردهای مناسب ارائه شود.

همزمان با هفته دفاع مقدس ۳۰ واحد مسکن ویژه نیازمندان استان بوشهر توسط سپاه ساخته، افتتاح و به مددجویان کمیته امداد در روستاهای استان بوشهر واگذار شد.