بوشکان نیوز: به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتشنشانی، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری بوشکان با حضور اعضای شورای شهر، شهردار و آتش نشانان شهرداری برگزار و از آتش نشانان تقدیر شد.

شهردار بوشکان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش کشور، علی الخصوص آتش نشانان زحمت کش شهر بوشکان گفت: آتش نشانان با از خود گذشتگی و ایثارجان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب دیدگان تلاش کرده اند به عنوان ناجیان مردم همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانی شغلی است که با عشق، اعتقاد و از خودگذشتگی همراه است، اظهار کرد: این روز فقط بهانه ای است که ما قدردان زحمات نیروهای آتش نشانی باشیم خدمت در آتش نشانی از خود گذشتگی است.

رییس شورای اسلامی شهر بوشکان در این مراسم ضمن تبریک این روز و قدر دانی از زحمات و تلاش های آتش نشانان بیان داشت: شغل آتش نشانی یکی از مشاغل سخت و پرخطر است که افرادی که در این شغل خطیر و پرخطر کار میکنند از جان خود میگذرند تا جان دیگر هموطنان خود را نجات بدهند.

در ادامه هر یک از اعضای شورای به اختصار در این خصوص صحبت کردند و در پایان نیز به رسم یادبود لوح تقدیر به نیروهای آتشنشانی اهداء شد.