به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام رضا خدری ظهر یکشنبه در دیدار با خانواده های شهید والامقام محمود جمالی، سلیمان حیدری و عبدالرزاق مرفاوی، با تجلیل از خانواده های شهدا گفت: خانواده شهدا از ارزش  بالایی برخوردارند. امام راحل فرمودند «شهدا چشم و چراغ این ملت هستند».

حجت الاسلام خدری افزود: خانواده شهدا همچون نوری هستند که راه برای ما روشن می کنند و با این همه فتنه و مصیبت هایی که برای این نظام پیش آمده اما یکی از عوامل حفظ انقلاب و این نظام خانواده شهدا هستند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر افزود: محرم و صفر دیگر عواملی است که همیشه باعث حفظ اسلام و انقلاب می شود و هر سال با تجدید بیعت با امام حسین(ع) علاقه و دین داری مردم نیز تقویت می شود.

وی، وجود خانواده شهدا در بین مردم را باعث دلگرمی برای جامعه دانست و بیان داشت: شهدا به تاسی از حرکت امام حسین(ع) همین راه را رفتند و شهید شدند و خانواده های آنان هم کربلایی هستند؛ این خانه ها همچنان نور می دهند و چشم و چراغ ملت می باشند.

حجت الاسلام خدری در پایان تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد شهید کمتر از شهادت نیست.

در جریان این دیدارها که شهردار، رئیس شورای شهر و فرمانده سپاه شهر چغادک حجت الاسلام خدری را همراهی می کردند، وی با اهدای لوح تقدیری از خانواده شهدا قدردانی کرد.