امروز: شنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 616
     
 • بوشکان نیوز: در جشن گلریزانی که به مناسبت آزادی زندانیان در اهرم برگزار شد، تعدادی از مسئولان تنگستان حقوق یک ماه خود را برای آزادی زندانیان اهدا کردند. به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد اقدام پسندیده‌ای است که در طول ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف…

  بوشکان نیوز: در جشن گلریزانی که به مناسبت آزادی زندانیان در اهرم برگزار شد، تعدادی از مسئولان تنگستان حقوق یک ماه خود را برای آزادی زندانیان اهدا کردند.

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد اقدام پسندیده‌ای است که در طول ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف کشور برگزار شده و مردم نوع‌دوست استان بوشهر نیز در نقاط مختلف این استان، این جشن‌ها را برگزار کرده‌اند.

  مراسم گلریزان در شهر اهرم هم برگزار شد و مردم و مسئولان این شهرستان کمک‌های خود را برای آزادی زندانیان اهدا کردند.

  در این مراسم امام جمعه اهرم، فرماندار تنگستان، معاون فرماندار تنگستان و شهردار اهرم یک ماه حقوق خود را برای کمک به آزادی  زندانیان به ستاد دیه پرداخت کردند.

  ۸۰ زندانی غیر عمد استان بوشهر آزاد شدند

  مدیر عامل ستاد دیه استان بوشهر در این جشن گلریزان اظهار داشت: طی هشت ماهه گذشته ۸۰ نفر با کمک سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی خیرین استان از زندان آزاد شده اند.

  سید اسماعیل موسوی افزود: افرادی که تمایل دارند از زندانیان نیازمند به دیه در زندان بازدید و از وضعیت آنها مطلع شوند با تمام محدودیت های موجود جهت کمک به آنها این اقدام را انجام می دهیم.

  وی گفت: ستاد دیه به پشتوانه مردم به فعالت خود ادامه می دهد و همه تلاش خود را برای آزادی زندانیان غیر عمد به کار خواهیم گرفت تا این افراد به آغوش خانواده خود باز گردند.

  میزان کمک‌های جمع شده در جشن گلریزان اهرم بی‌نظیر است

  فرماندار تنگستان نیز در این آئین گفت: اسلام توصیه کرده که به هم نوع خود کمک کنیم بویژه در زمان نیاز و مشکل این کمک بیشتر احساس می شود.

  احمد جعفری نسب افزود: بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان است و دست به دستم هم دهیم تا زندانیان غیر عمد از زندان رها شوند.

  وی اذعان داشت: خوشبختانه با توجه به فرهنگ سازی که در چند سال اخیر شده مردم به دنبال کار های خیرخواهانه هستند.

  جعفری نسب اظهار داشت: نجات یک زندانی غیر عمد از زندان یعنی نجات یک خانواده و نجات بخشی از جامعه و به دنبال آن جلوگیری از  آسیب های اجتماعی می شود.

  فرماندار تنگستان تصریح کرد: در شهرستان تنگستان دو زندانی غیر عمد با نیاز به ۹۰ میلیون تومان وجود دارد که دست یاری به سمت خیرین گرامی دارند.

  جمع‌آوری مبلغ ۱۲ میلیون تومان در اهرم

  جعفری نسب اضافه کرد: یکی از اتفاقات بسیار خوب و نادر این جشن اهدا یک انگشتر طلا و مبلغ ۱۵۰ هزار تومان وجه نقد توسط یک بانوی تنگستانی بود.

  وی گفت: خوشبختانه با تلاش همکارانم و ستاد دیه استان در جشن گلریزان شهر اهرم مبلغ ۱۲ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان به همراه یک انگشتر طلا جمع آوری شد که این میزان کمک در طول چند سال اخیر شهرستان بی نظیر بوده است.

  امام جمعه اهرم ضمن تقدیر از دست اندرکاران جشن گلریزان گفت: جشن گلریزان سنت حسنه و خوبی است که در چند سال اخیر در حال اجرا می باشد که به واسطه آن زندانیان زیادی از زندان آزاد شده اند.

  حجت‌الاسلام عیسی راستگو با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) گفت: همه اعضا جامعه یک پیکر واحد هستند و کسانی که نیازمند به کمک هستند هم از پیکره جامعه بوده و مردم می بایست به آنها کمک کنند.

  نظرات کاربران در "مسئولان تنگستان حقوق یک ماه خود را برای آزادی زندانیان اهدا کردند"
  آخرین اخبار