امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 630
     
 • ضیافت سفره های آسمانی جمعه ۹۲/۵/۴ با حضور جمعی از مسولان و کارکنان کمیته امداد شهرستان دشتستان در روستای فاریاب برگزار شد و پس از صرف افطار محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته ی استانی و کشوری در حسینیه صادق آل محمد(ص)برگزار گردید.   به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فاریاب نیوز،…

  ضیافت سفره های آسمانی جمعه ۹۲/۵/۴ با حضور جمعی از مسولان و کارکنان کمیته امداد شهرستان دشتستان در روستای فاریاب برگزار شد و پس از صرف افطار محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته ی استانی و کشوری در حسینیه صادق آل محمد(ص)برگزار گردید.

   

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فاریاب نیوز، با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و هماهنگی دهیاری فاریاب مراسم ضیافت سفره های آسمانی و اطعام خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در فاریاب برگزار گردید. و پس از افطار محفل انس با قرآن در حسینیه صادق آل محمد(ص) برگزار شد.قرائت قرآن توسط قاری نوجوان آقای کیانی و همچنین قاری ممتاز و برجسته کشوری آقای فرهناکی حال و هوای این محفل قرآنی را دوچندان کرده بود.پس از قرائت آقای فرهناکی مردم با صلواتی صدا و هنر قرائت این قاری بزرگوار را ستودند.سخنران این مراسم نورانی حجت الاسلام اسماعیل نیا ،مدیر حوزه علمیه خواهران کل کشور بودند.

  با حضور مسولین کمیته امداد امام خمینی شهرستان مردم از نزدیک به بیان مشکلات خود پرداختند.از مشکلات مهم خانواده های تحت پوشش این نهاد می توان به بازپرداخت اقساط وام های مسکن، کمک هزینه درسی ، تحصیلی ، درمانی و اشتغال فرزندان اشاره نمود.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "سفره های آسمانی و محفل انس با قرآن در فاریاب+عکس"
  آخرین اخبار