سید ناصر فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر از ابتدای ماه محرم تاکنون عزم و تلاشی جدی در برگزاری برنامه‌ها و مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان داشته‌اند.

وی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته مراسم و برنامه‌ها با کمترین آسیب‌ها برگزار شده است و شاهد افزایش کیفیت برنامه‌های عزاداری و حرکت در مسیر بصیرت‌افزایی عاشورایی در جامعه هستیم.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر به برنامه‌های روزهای آخر ماه صفر اشاره کرد و ادامه داد: تجمع بزرگ دسته‌جات عزاداری بوشهر در روز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی و شهادت امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه شانزدهم آبان‌ماه برنامه تجمع دسته‌جات عزاداری و سینه‌زنی و زنجیرزنی شهرستان بوشهر به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) ساعت ۱۰ صبح از مسجد توحید تا مصلی جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

فاطمی خاطرنشان کرد: همچنین روز پنجشنبه هفدهم آبان‌ماه نیز به مناسبت شهادت حضرت امام رضا(ع) برنامه تجمع دسته‌جات عزاداری و سینه‌زنی و زنجیرزنی شهرستان بوشهر ساعت ۱۰ صبح از خیابان سنگی نبش خیابان فاطمیه تا حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر از عموم مردم برای حضور در این برنامه‌ها دعوت کرد.