به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی جم مقابل پیکان اظهار داشت: تیم پیکان از ثبات خوبی برخوردار است و بازی مقابل این تیم آسان نیست.

وی با اشاره به اینکه پارس جنوبی جم در خانه مقابل تیم‌های مختلف نتایج خوبی را کسب کرده است، ادامه داد: پیکان طی سه سال احیر با حفظ کادری فنی خود نتایج خوبی گرفته و شاهد وضعیت باثباتی در این تیم هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه مقابل استاد خودم انگیزه خاصی دارم و دنبال کسب سه امتیاز این مسابقه هستیم، تصریح کرد: در صورتی که سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم با تیم پیکان هم امتیاز خواهیم شد.

وی با بیان اینکه پیکان در ضدحملات تیم خطرناکی است، افزود: باید مراقب بازیکنان سرعتی پیکان باشیم و با تمام احترام به تیم پیکان باید تلاش کنیم در نیمه اول کار حریف را تمام کنیم.

تارتار با بیان اینکه برای رسیدن به بالای جدول انگیزه زیادی داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم داوران ما را یک تیم بدون انگیزه نبینند و حق ما را بدهند و حق دیگران را نمی‌خواهیم.

وی خواستار حضور گسترده هواداران پارس جنوبی جم در ورزشگاه شد و افزود: به حمایت هوادارانمان نیاز داریم و امیدواریم آنها شرایط را درک کنند و اجازه ندهند این سرمایه استان از دست برود.