بوشکان نیوز: تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است و می توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی ، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت های مربوط به آن فراهم می شود.

در قرن جدید که قرن تکنولوژی و ارتباطات است مشکل آنتن دهی موبایل و عدم دسترسی به اینترنت یک مشکل اساسی است و متاسفانه در شهر بوشکان نیز مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

اختلال در پوشش شبکه تلفن همراه و آنتن دهی ضعیف اینترنت در شهر بوشکان و مسیرهای مواصلاتی به این شهر، باعث انتقاد و نارضایتی مردم شده بطوری که آنها در برقراری تماس از طریق گوشی تلفن همراه و همچنین اتصال به شبکه اینترنت با مشکل مواجه هستند. این در حالی است که مشکل آنتن دهی موبایل در نقاط وسیعی از مسیرهای مذکور و روستاهای اطراف این شهر از جمله روستاهای شلدان، امامزاده، ایلشهر و حاجی آباد مشکل چندین ساله است و این مشکل در طول چند سال  گذشته نیز همین وضعیت کنونی را داشت.

شهر بوشکان در زمینه زیر ساخت های مخابرات، دسترسی به اینترنت، عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاهای اطراف و راه های مواصلاتی و برخی مسائل دیگر در این زمینه دچار مشکلاتی است که نیازمند توجه بیشتر مسئولان است. با توجه به اینکه پیگیری های زیادی از جانب شورای اسلامی و شهردار بوشکان انجام شده و در این خصوص رایزنی هایی نیز با مسئولین ذیربط صورت گرفته اما علی‌رغم وعده‌های قبلی مشکلات و معضلات ضعف آنتن‌دهی تلفن کماکان پابرجاست و این وضعیت جای گله‌مندی دارد.