بوشکان نیوز: دهقانى مدیرکل محترم امور روستایی و شوراهاى استانداری بوشهر در آیین افتتاحیه کارگاه آموزشى دهیاران و شوراهای اسلامی استان در بخش بوشکان اظهار داشت: دهیارى ها به عنوان بازوان اجرایی دولت در روستاها سهم بسزایی در عمران و آبادانی کشور ایفا میکنند.

دهقانی هدف از برگزاری این کلاس های آموزش بالا بردن سطح دانش دهیاران و شوراهای اسلامی در سرمایه گذاری و جذب گردشگر جهت درآمدزایی دهیاری ها، تعامل بهتر دهیاران و شوراهای اسلامی، نحوه دقیق اجرا و نظارت بر پروژه های عمرانی با رعایت اصول مهندسى و ایمنی، آشنایی با مدیریت بحران در روستا و موضوعات مرتبط با مدیریت روستا برشمرد و افزود: در جهت حمایت از دهیاری ها اجرای این کارگاههای آموزشی به تعاونی دهیاری های بخش بوشکان واگذار گردیده است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر بیان داشت: امسال تعداد ٢۴روستای هدف گردشگری در سطح استان انتخاب شده اند که بخش بوشکان با توجه به دارا بودن پتانسیل بالای گردشگرى و طبیعت زیبا سهم بسیار خوبی در این میان دارد.

دکترحاحب فرد بخشدار بوشکان نیز تاکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی جهت هم افزایی و بهره بردن از پتانسیل های گردشگری در روستاها از این ظرفیت خدادادی جهت کسب درآمد برای روستای خود برنامه ریزی های مناسبی داشته باشند.