بوشکان نیوز: کتاب “رام و نارام” نوشته مرضیه نوروزی رونمایی شد.

مرضیه نوروزی کارشناس ارشد ادبیات فارسی متولد شهر بوشکان دشتستان، در دبیرستان های شهر بوشهر به تدریس ادبیات پرداخت و هم اکنون نیز در مجتمع نور وابسته به نیروگاه اتمی بوشهر مشغول است.
وی از سال ۱۳۹۰با رویکردی بومی به طور جدی در عرصه ادبیات به فعالیت پرداخت و نخستین مقاله اش با عنوان “بررسی و مقایسه درون مایه های اشعار منوچهر آتشی و علی باباچاهی” در مجلات خارج از کشور با بالاترین رتبه علمی پذیرش و چاپ شد.
همچنین مقاله های متعددی با محوریت ادبیات جنوب از وی در همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین الملی به چاپ رسید و به عنوان پژوهشگری برجسته که در زمینه ادبیات جنوب قلم می زند مطرح گردید و در دومین کنگره بین المللی زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه شهید بهشتی تهران و سپس دانشگاه علوم پزشکی مشهد دعوت به سخنرانی گردید.
وی نخستین کتاب خود به نام”رام و نارام” به همراه دکتر نسرین مظفری در شهریور ماه سال جاری به چاپ رساند و هفته گذشته در مراسم یادمان استاد منوچهر آتشی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر با حضور علاقمندان، شاعران؛ نویسندگان و فعالان عرصه ادبی از جمله ابوالقاسم ایرانی، برزگر، استاد فقیه، مجید اجرایی، دکتر عبدالله رئیسی، گنجو و با سخنرانی شاعر معاصر کوروش کرم پور و منتقد برجسته مجید اجرایی برگزار گردید.
کتاب نویسنده دشتستانی رونمایی شد

کتاب نویسنده دشتستانی رونمایی شد

کتاب نویسنده دشتستانی رونمایی شد

منبع: جنوب نیوز