به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، یلدا دارابی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه و ارتقای خدمات به جامعه هدف تامین اجتماعی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی بودجه در سال جاری گفت: علاوه بر افزایش قابل توجه بودجه درمان تامین اجتماعی استان در سال جاری در بحث جذب اعتبار و پیگیری و وصول اعتبارات سال‌های ٨۵ لغایت ٩۵ نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

دارابی تکمیل کادر تخصصی مراکز درمانی را از اولویت های درمان تامین اجتماعی استان دانست و گفت: جذب پزشک و کادر تخصصی مراکز درمانی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته صد درصد رشد داشته و درهمین مدت ۵٠ نفر به کادر پرستاری مجموعه درمانی تامین اجتماعی استان افزوده شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان‌های استان نسبت به سال گذشته بالغ بر دو درصد افزایش یافته است و توسعه دو بیمارستان مهر برازجان و حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه در دستور کار است.

دارابی بیان داشت: همه تلاش خود را در راستای بهبود ارائه خدمات درمانی نوین و با کیفیت به مردم شریف استان بوشهر به کار خواهیم بست  و در این راه از همه ظرفیت ها و قابلیت های استان در راستای توسعه درمان استفاده می کنیم.