بوشکان نیوز: شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان در پیامی فرارسیدن روز پرستار را به جامعه پرستاری و زحمت‌کشان حوزه سلامت تبریک گفتند. متن این پیام بشرح ذیل است:

نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری، پیام آور حماسه خونین کربلا حضرت زینب (س)، به نام “روز پرستار” در تقویم رسمی ایران اسلامی ، بیانگر اهمیت و جایگاه ارزشمند این حرفه مقدس است.

بدون تردید سلامتی و تندرستی جامعه، از فداکاری و محبت‌های عزیزانی است که خدمت به خلق را در شغل مقدس آن‌ها باید جست‌وجو کرد که همواره خداوند متعال و بزرگان دین از آن به نیکی یادکرده‌اند و بارها اشاره‌شده است ؛ کسانی که دست‌گیر و کمک‌کننده انسان‌ها باشند از قرب الهی برخوردارند و خدمت در چنین حرفه مقدسی، توفیق و سعادت بزرگ الهی است که همواره باید قدردان آن بود .

ما نیز در مجموعه شورای اسلامی و شهرداری بوشکان و به نمایندگی از مردم قدرشناس بوشکان برخود فرض دانستیم با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار به فرشتگان سپید پوش سلامت و حافظان عرصه ایثار و خدمت بویژه کادر مرکز بهداشت و درمان و اورژانس جاده ای شهر بوشکان، از تلاش های ارزنده و عملکرد موثر این عزیزان قدردانی و تشکر می نماییم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در حرفه مقدسی که دارند همچنان سربلند و سرافراز باشند.

سلامتی همه این عزیزان و خانواده های محترمشان را از درگاه لایزال الهی مسئلت داریم.