بوشکان نیوز: آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و هیئت همراه در عصر روز جمعه در شهر بوشکان برای دیدار با مردم حضور یافتند.

در ابتدای ورود به شهر بوشکان مردم و مسئولین شهر به استقبال رفتند و سپس یک دختر نوجوان با لباس محلی ضمن خوشامدگویی به مسئولین یک دسته گل به آیت الله حسینی بوشهری اهدا کرد.

پس از این استقبال مردم و مسئولین به حسینیه ابوالفضل(ع) شهر بوشکان رفتند و طی مراسمی ابتدا حاجب فرد بخشدار بوشکان، حضور آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم، حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان، دکتر زارع فرماندار شهرستان دشتستان، سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه شهرستان دشتستان و دیگر مسئولین حاضر در این جلسه را خیرمقدم گفت و سپس رحیمیان راد شهردار بوشکان ضمن خوش آمدگویی به بیان برخی از درخواست های مردم از جمله ایجاد طرح های آبخیزداری و احداث سد، ساخت استادیوم ورزشی و چمن ورزشی و ساخت سالن اجتماعات فرهنگی پرداخت.

مهر فرمانده پایگاه مقاومت امام علی النقی(ع) شهر بوشکان با مداحی در وصف اهل بیت، فضایی معنوی به این مراسم بخشید و سپس آیت الله حسینی بوشهری طی سخنانی بر لزوم پاسداری از انقلاب اسلامی و تحمل سختی های موجود تأکید کرد و در پایان از همه حاضرین در این مراسم تشکر و قدردانی نمود.