به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالله نادری صبح جمعه در همایش تجلیل از فعالین انقلاب و کارآفرینان برتر در شهر خورموج ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: مهمترین اقدام انقلاب اسلامی در عرصه جهانی در هم شکستن هیمنه ابر قدرت ها که در راس آنها آمریکا است و امروز دشمنی استکبار جهانی با ملت به خاطر همین موضوع می باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما باعث بیداری کشورهای مسلمان و غیر مسلمان شد، افزود: دشمنان نمی خواهند عزت ملت را ببیند و در همین راستا تمام تلاششان این بود که اجازه ندهند مردم ایران اسلامی جشن چهل سالگی را بگیرند.

نادری ادامه داد: در دهه فجر امسال برنامه های خیلی خوبی در سطح شهرستان برگزار شد و پروژه های عمرانی و اقتصادی در دشتی به نسبت سال گذشته حدود سه برابر رشد داشته است و این رقم به بیش از ۹۵۰ میلیارد ریال رسیده است.

وی اضافه کرد: در زمینه کارآفرینی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته که تاکنون ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است که نقش مهمی در ایجاد شغل در شهرستان دارد.

فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر ۱۴ شرکت دانش بنیان در سطح شهرستان وجود دارد که می طلبد این واحدها تقویت شود.

وی با بیان اینکه اگر می خواهیم مشکل اشتغال حل شود باید به اقتصاد مقاومتی توجه شود، یادآور شد: هم اکنون با کارهای خوب  صورت گرفته در سطح شهرستان از جمله کاهش قیمت زمین در شهرک صنعتی زمینه جذب سرمایه گذار در شهرستان فراهم شده است.