به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، امید پارسایی‌فر عصر یکشنبه در بازدید و ادای احترام به مقام شهید عاشوری در شهر چغادک اظهار داشت: رسالت حوزه هنری ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف استان است که نسبت به تحقق آن اهتمام ویژه‌ای داریم.

وی افزود: محل مزار شهید عاشوری مکان مناسبی برای تبدیل به یک مرکز فرهنگی هنری است که با مشارکت دستگاه هایی همچون بسیج و شهرداری و حوزه هنری به خوبی امکان‌پذیر است.

پارسایی‌فر عنوان کرد: به همین سبب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مناسب است که با مشارکت دستگاه های استان این اتفاق فرهنگی و هنری رخ دهد.

وی ادامه داد: در این راستا آماده ایجاد فضایی تحت عنوان نمایشگاه دائمی عکس و کتاب مرتبط با شهید ابوتراب عاشوری و سایر اقدامات فرهنگی و هنری هستیم.

در این آیین امام جمعه، فرمانده بسیج و شهردار چغادک و سایر متولیان حضور داشتند که از پیشنهاد رئیس حوزه هنری استان بوشهر استقبال کردند.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر به همراهی شماری از مسئولان از جمله امام جمعه، فرمانده بسیج و شهردار شهر چغادک و به اتفاق جمعی از هنرمندان حوزه هنری استان بوشهر، گلزار شهدای چغادک را غبار روبی و عطر افشانی کردند.

در حاشیه این مراسم، تعدادی از جوانان مستعد و فعال چغادک با رئیس حوزه هنری استان بوشهر دیدار کرده و با معرفی فعالیت های خود، دغدغه های موجود را بیان کردند.  

در این آیین که به اتفاق تعدادی از بازیگران نمایش «حماسه دلاوران»، تولید حوزه هنری استان بوشهر انجام شد، مسئولان و متولیان شهر چغادک خواستار اجرای این نمایش در شهر چغادک شدند.