به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان دیلم با تبریک دهه فجر و با دعوت از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: دشمنان برای ناامید کردن و مایوس کردن مردم برنامه‌ریزی کرده‌اند و به فضل خدا مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام اسلامی می‌افزایند.

وی افزود: چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و مردم وفادار به آرمان‌های نظام و انقلاب و رهبری هستند و مردم استان بوشهر نیز همانند مردم سایر نقاط کشور با حمایت قاطع از نظام و با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را مایوس و ناامید می‌کنند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف است و باید ضمن استفاده از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود، در مسیر اعتلای شهرستان گام برداریم.

گراوند بیان کرد: در دهه فجر امسال در شهرستان‌های ده‌گانه استان ۵۹۹ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۶۰ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفتند و مردم از این پروژه‌ها بهره‌مند شدند.

استاندار بوشهر از افتتاح و کلنگ زنی ۴۷ پروژه عمرانی در شهرستان دیلم در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال ۳۵ پروژه در دیلم مورد بهره‌برداری قرار گرفتند و ۱۲ پروژه نیز کلنگ‌زنی شد که ۵۳۶ میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

در سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیلم، چندین پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

 سالن آمفی‌تئاتر دیلم با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال،  بخش‌های دیالیز و آزمایشگاه بیمارستان دیلم با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال و ۱۳ پروژه برقرسانی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال از پروژه‌هایی بود که مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

همچنین‌ عملیات اجرایی سد دره امیری با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال و مجتمع خدمات رفاهی چهارراه بی‌بی حکیمه با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال نیز با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.