به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، دهه پنجم حیات بابرکت انقلاب اسلامی امسال در حالی آغاز می‌شود که تمام قدرت‌های استکباری و جبهه‌ی باطل دنیا در آستانه‌ی این مناسبت میمون و خجسته، از تمام ظرفیت‌های پیدا و پنهان خود اعم از؛  راه‌اندازی جنگ‌های مستقیم و نیابتی، اعمال تحریم‌های ظالمانه، سیاه‌نمایی و بزرگ جلوه دادن مشکلات اقتصادی با استفاده از امپراطوری رسانه‌ای و فضای سایبری و سایر ظرفیت هایی که در اختیار دارند، درصدد از پای درآوردن انقلاب بوده و هستند.

مردم ولایت‌مدار و انقلابی ایران اسلامی در چهل سال بابرکت از عمر انقلاب، با اعتقادی راسخ به راه خویش و با تبعیت از تدابیر حکیمانه مراد و مقتدای خود، حضرت امام خمینی (رض) و خلف صالح ایشان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، سفینه النجاه انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان در برهه‌های سرنوشت ساز تاریخ انقلاب، در حفظ حریم مقدس ولایت، ترویج ارزش‌های مقدس اسلامی و دفاع از مرزهای فیزیکی و عقیدتی، با تمام وجود ایفای نقش کرده‌اند.

 نظام مقدس جمهوری اسلامی، به عنوان ثمره انقلاب اسلامی نظامی مبتنی بر رای مردم است که مشروعیت خود را از آموزه های دینی برگرفته از قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) کسب کرده است.

مردم ولایت پذیر و طاغوت گریز ایران اسلامی با استعانت از ذات اقدس احدیت و تبعیت بی چون و چرا از ولی امر و مقتدای خویش، با مشت هایی گره کرده در برابر رژیم سرکوبگر طاغوت قرار گرفتند و باعث تحقق وعده الهی در قرار گرفتن اراده خداوند بر واگذاری قدرت به مستضعفین جهان شدند تا ضمن تشکیل نظام اسلامی، آن را به صاحب اصلی آن، حضرت ولیعصر (عج) تقدیم کنند.

امسال، آحاد مردم ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی از همه اقشار و اصناف، از طلبه و دانشجو گرفته تا زن و مرد و پیر و جوان با هر گرایش و سلیقه ای و با هر دین و آئینی تحت فرمان زعیم والای انقلاب اسلامی با حضور حماسی خود، راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را به نمایشگاه اتحاد و اقتدار ملی و انسجام اسلامی تبدیل خواهند کرد و ضمن حمایت از آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا روز به روز بر اعتلای ارزش های اسلامی در اقصی نقاط جهان خواهند افزود و با کینه ورزی ها و توطئه چینی های طاغوتیان مقابله و مبارزه نموده و آن ها را نقش بر آب خواهند کرد.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در چهلمین فجر انقلاب اسلامی، از اقشار مختلف ملت بزرگ و آگاه و فهیم ایران اسلامی تشکل‌های وفادار به انقلاب اسلامی و به ویژه هم استانی‌های محترم در سراسر استان ولایتمدار و دارالحماسه بوشهر دعوت می‌کند تا با حضور حماسی، انقلابی و دشمن‌شکن خود در صحنه نمایش حماسه حضور و وحدت ملی در آوردگاه یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کرده و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری «مد ظله العالی » ادامه دهندۀ حقیقی راه شهدا و امام شهدا باشند.

بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی استان بوشهر

در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اتحادیه‌ی انجمن های اسلامی استان بوشهر با صدور بیانیه ای همه آحاد امت اسلامی را به شرکت گسترده در این مراسم دعوت کرد.

باز رایحه دهه فجر به گوش جان می رسد اما اینبار چهلمین سالگرد انفجار نور با همه عظمت و ارزش های خود که ناشی از کرامت نفس انسانی است فرا میرسد. انقلابی که در طول ۴۰ سال فراز ونشیب هایی بزرگ در سینه دارد. جنگ تحمیلی، کودتا، تحریم، شهادت بزرگ مردانی که هر کدام استوانه ای محکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و دهها خیانت و کارشکنی استعمارگران که تنها یکی از آنها کافی بود تا پایه های نظام را از درون به نابودی کشانده و متزلزل گرداند.

اتحادیه انجمن های اسلامی استان بوشهر مفتخر است که در کنار سایر اقشاروآحاد اجتماعی اعم از شیر مردان و شیر زنان این مملکت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به رهبریت قاطع قائد عظیم الشان عالم اسلام حضرت امام خمینی (رض) و سپس شاگرد پاک و شایسته و شجاع وی مقام معظم رهبری حفظه‌الله تعالی علیه تبریک عرض کرده پیروزی مجد و عظمت اسلام عزیز و ایران سر بلند را ازدرگاه ایزد متعال آرزو کند.

در آخر لازمه رسیدن به قله‌های رفیع موفقیت مستلزم تلاش و کوشش همگان در عرصه های مختلف دانسته و می دانیم و در همین جا بر روح مطهر امام شهیدان و همه گلگون کفنان عرصه نور و ایمان و همه علمای اعلام و مجاهدین اسلام درود میفرستیم و علو درجات عالیه را از خداوند متعال برایشان مسئلت می‌کنیم.

بیانیه شورای هیئات مذهبی استان بوشهر

در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شورای هیئات مذهبی استان بوشهر با صدور بیانیه ای همه آحاد امت اسلامی را به شرکت گسترده در این مراسم دعوت کرد.

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستاوردهای ارزشمند و گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، مذهبی، صنعتی، استقلال، آزادی خواهی، حمایت از مستضعفین، صنایع دفاعی، امنیت  و سایر عرصه ها، بیش از هر زمان دیگری درخشان و شکوفا شده است و این مهم مرهون کارآمدی اسلام سیاسی – فقاهتی امام خمینی(ره) و ولایت مطلقه فقیه و تبعیت مردم ولایتمدار ایران اسلامی از تدابیر و فرامین حضرت امام حمینی (ره) و حضرت امام خامنه ای است.

شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر ضمن مشارکت فعال و استفاده از ظرفیت تمام امکانات و ظرفیت هیئات مذهبی استان در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از همه اقشار جامعه اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان بوشهر برای حضور در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دعوت به عمل می آورد.

بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته

در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جمعیت بانوان فرهیخته دینی و فرهنگی استان بوشهر با صدور بیانیه ای همه آحاد امت اسلامی را به شرکت گسترده در این مراسم دعوت کرد.

ملت ایران در شرایطی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خویش را شکوهمندانه و سرافرازانه پاس می دارد که ثابت کرده است تهدیدات و تحریم ها و تحریفات دشمن، هدفی جز ایجاد رعب و دلسردی ندارد و اینک آمریکا مانند گرگ از پا افتاده ای، از سر خشم و ناتوانی، مذبوحانه می غرّد و یا همانند روباهی پیر، موذیانه تلاش می کند که امواج مسموم یأس و دلسردی را در جامعه ایران پراکنده سازد. شاید با دگرگون نمایاندن رویدادهای چهل ساله، بتواند بذر تردید و ناباوری را در دل نسل جوان ما بکارد اما علیرغم اینهمه، مأیوسانه شکست توطئه های دهها ساله اش علیه ملت ایران را به نظاره نشسته است.

جمعیت بانوان فرهیخته بر سر همان پیمانی که با امام ، شهدا و رهبر عزیز بسته اند همچنان ایستاده اند. بانوان کشور با گرامیداشت چهلمین سال شکوفایی و رهایی ملت از سلطه شاهان مزدور بیگانه و با تبریک چهل و یکمین بهار آزادی، در جشن همبستگی و پیروزی ایرانیان شرکت خواهندکرد و هوشمندی خویش را در برابر توطئه ها و نفرت خود را از استکبار جهانی به نمایش خواهند گذاشت.