به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در مراسم بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با تقدیر از حضور مردم سلحشور و همیشه در صحنه شهرستان گناوه و با گرامیداشت یاد  شهداء و ایثارگران وامام خمینی (ره) اظهار داشت: اگر فداکاری‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و صبر و ایثار و مقاومت خانواده های شهدا و ایثارگران  نبود امروز کشور ما این صلابت، استواری و سرافرازی و عزت را نداشت.

وی گفت: امروز همه دوستداران نظام اسلامی در اقصی نقاط عالم در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کردند و به رغم همه توطئه‌ها و دسیسه‌ها و دشمنی‌های دشمنان نظام، ملت بزرگ ایران جشن چهل سالگی انقلاب را به کوری چشم دشمنان با تمام عظمت و پرشورتر برگزار کرد.

امام جمعه گناوه گفت: امروز روز یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب و کسانی است که آرزو داشتند که مردم در این جشن شرکت نکنند.و مردم سلحشور گناوه امروز از همه اقشار با صلابت و همدوش هم در این حماسه بزرگ شرکت کردند.

رکنی حسینی گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری امروز دشمن سه جنگ سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای را بر علیه کشور ما آغاز کرده است  و به دنبال آن است تا مردم را نسبت به آینده انقلاب مایوس کند و بذر ناامیدی را در میان مردم بپاشد.

وی اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی معجزه بی بدیل الهی و پدیده قرن است که تمام مرزها را در نوردیده و الگوی آزادگان جهان است.

وی با اشاره به فداکاری ها و از جانگذشتگی های نسل های پیشین انقلاب تصریح کرد: امروز نسل جوان انقلاب و نسل شهید حججی ها آمده اند تا به دشمنان اعلام کنند که آماده اند تا جان خود را در راه آرمان‌های انقلاب و اهداف امام و رهبری  فدا کنند.

امام جمعه گناوه گفت: یکی از اهداف دشمن امروز ایجاد تفرقه و دودستگی بین مردم است و لذا امروز همه باید با وحدت و همدلی و با صفا و صمیمیت در کنارهم برای حل مشکلات اقتصادی و گرانی و مشکللات جوانان تلاش کنند و مشکلات را حل کنند.

رکنی حسینی گفت: در طول چهل سال انقلاب خدمات بسیاری در کشور انجام شده که باید این دستاوردها را به مردم معرفی و بیان کرد.

وی ادامه داد: استقلال سیاسی یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است که امروز ملت ایران خود برای کشورشان تصمیم می گیرند و دشمنان در سرنوشت آنها دخالتی ندارند.

امام جمعه گناوه اضافه کرد: ملت ایران با بصیرت و همراه  ولایت تمام مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت و به قله کمال و ترقی خواهد رسیدو توطئه های آنها را نقش بر آب خواهد کرد.

وی اضافه کرد:ملت ایران پشت سر ولایت امروز چهل سالگی انقلاب را جشن گرفتند و با حضور باشکوه خود جواب دندان شکنی به دشمنان دادند.

امام جمعه گناوه گفت: در دهه فجر امسال طرح ها و برنامه های خوبی در کشور و به تبع آن در شهرستان گناوه انجام شده است.

رکنی حسینی اظهار داشت: وظیفه مسئولان خدمت به مردم است اما باید قدر خدمات نظام را دانست و نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب ظلم به انقلاب است .

وی تصریح کرد: امید است بتوان زیر سایه مقام معظم رهبری و همه پشت سر ایشان پرچم  انقلاب را به صاحب اصلیش حضرت ولی عصر (عج) برسانیم.