به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیامی ضمن گرامیداشت چهلمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اظهار داشت: حضور باشکوه و سراسر شور و شعور مردم عزیز ایران به ویژه مردم ولایتمدار استان دار الحماسه بوشهر برگ زرین دیگری بر تاریخ تابناک ایران و استان گرانقدر بوشهر افزود. حضوری پر از معانی بلند اسلامی، ایرانی و انقلابی که نشان از پایداری و وفاداری مردم عزیز به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی، اسلامی و ملی دارد.

وی افزود: حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن چهل سالگی انقلاب، پاسخی محکم و قاطع به یاوه گویی های دشمنان انقلاب به ویژه سران جنایت کار امریکا و رژیم اشغالگر قدس و مزدوران منطقه ای آنان بود که در اندیشه توطئه، بحران و براندازی انقلاب از راه های مختلف بودند و نیز لبیکی آگاهانه و ولایی به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای «دامت برکاته العالیه» است.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: مردم عزیز ایران نظام اسلامی را خود بنیان نهاده اند و برای آن جان ها داده اند و هرگز به خاطر کمبود های تحمیلی و یا سوء مدیریت ها، تنها نمی گذارند و با بصیرت و هوشمندی از انقلاب اسلامی دفاع می کنند و مشکلات را از درون خانواده انقلاب در پی حلّ آن بر می آیند.

وی خاطرنشان کرد: مردم عزیز همواره با انقلاب بوده و می باشند و این مسئولان هستند که باید انقلابی و مردمی در خدمت این مردم گرانقدر، صبور و امتحان داده باشند.

صفایی بوشهری افزود: اینجانب صمیمانه از حضور مردم انقلابی، با فرهنگ و ولایتمدار استان بوشهر در این راهپیمایی که در فضایی پر از باران رحمت الهی برگزار شد، تشکر و قدردانی می‌کنم و از تمامی اعضای ستاد برگزاری مراسم دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر می نمایم و موفقیت و بهروزی آحاد ملت و مردم گرانقدر استان بوشهر را از خداوند منان خواستارم.