جهانشیر یاراحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: چهار نماینده از استان بوشهر در سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که از ۲۲ بهمن ماه آغاز و تا چهارم اسفندماه ادامه خواهد داشت، حضور دارند.

وی افزود: «عروسی خون»، «گزارش مرگبار از فصل سیاه خواب…»، «لازمان لامکان» و «مبارزه زن ماهیگیر» عنوان نمایش‌هایی هستند که از شهرستان‌های استان بوشهر در این جشنواره اجرا خواهند شد.

یاراحمدی گفت: نمایش «عروسی خون» با کارگردانی فضل الله عمرانی  در بخش مسابقه تئاتر ایران یک حضور دارد و روز بیست وچهارم بهمن ماه در تالار حافظ روی صحنه خواهد رفت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر ادامه داد: نمایش «گزارش مرگبار از فصل سیاه خواب…» به  کارگردانی الهام ابنی، جواد صداقت در بخش مسابقه تئاتر ایران دو حضور دارد و روز بیست‌وپنجم بهمن ماه در تالار چارسو تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

وی بیان کرد: نمایش «لازمان لامکان» به کارگردانی مارال ایزدبخش  در دو بخش مسابقه خیابانی و چهل سالگی حضور دارد و در طول جشنواره اجراهای متعدد خواهد داشت.

یاراحمدی تصریح کرد: نمایش «مبارزه زن ماهیگیر» به کارگردانی مجتبی حیدری در بخش به علاوه فجر حضور دارد و روزهای سی‌ام بهمن ماه و یکم اسفندماه در نوفل لوشاتو اجرا خواهد داشت.

وی گفت: علاوه بر این گروه‌ها، نیما نعمتی‌زاده، هنرمند هم استانی نیز با کارگردانی نمایش «در انتظار چراخ» در بخش به علاوه فجر در سالن «همای سعادت» حضور خواهد داشت.