رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه میزان استفاده از پلاستیک و مشتقات آن در کشور بسیار زیاد و نگران کننده است تاکید کرد: با هدف حفظ محیط زیست باید استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و سایر پلیمرها در ایران کاهش یابد. 

به گزارش ایسنا، عیسی کلانتری گفت: با هدف حفظ محیط زیست، باید استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و سایر پلیمرها در کشور کاهش یابد.

وی همچنین امروز درحاشیه افتتاح فاز نخست سافاری پارک بوستان ملی باراجین قزوین در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طرح انتقال آب به مرکز کشور باید پیوست زیست محیطی داشته باشد تا عوارضی متوجه طبیعت نشود.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهارکرد: امسال با توجه به بارندگی‌ها منشأ داخلی ریزگرد نداریم اما دستور مقام معظم رهبری است که سال آتی برای رفع مشکل ریزگرد سیستان و بلوچستان به طور ویژه برنامه‌ریزی کنیم.

به گزارش کانال اطلاع‌رسانی سازمان محیط زیست، وی همچنین در سفر خود به استان قزوین همراه با محمدی – نماینده مردم قزوین و ابیک در مجلس شورای إسلامی، زاهدی – استاندار قزوین، پسندیده – مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیأت همراه با آیت الله عابدینی – نماینده ولی فَقیه و امام جمعه قزوین – دیدار کرد.

انتهای پیام