بوشکان نیوز: شورای اسلامی شهر بوشکان طی پیامی فرا رسیدن ۲۵ اسفند ماه روز شهردار را تبریک گفتند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد                      به گیتی نام خود را جاودان کرد

نامگذاری ۲۵ اسفند که به یاد سالروز شهادت شهردار و سردار والا مقام شهید باکری به عنوان روز شهردار ” در تقویم ملی ثبت شده اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

روز شهردار، بی شک فرصت مناسبی است تا شهروندان از عملکرد و خدمات این نهاد آگاه شوند، شهروندانی که رکن اصلی جامعه و ولی نعمتان هستند. بدون شک عملکرد ما زیر ذره بین شهروندان رصد شده و ما با انتقادات و پیشنهادات سازنده آحاد جامعه پیشرفت خواهیم کرد .

شورای اسلامی شهر بوشکان؛ فرارسیدن روز شهردار را به همه شهرداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دست اندرکاران و مسئولان و پرسنل خدوم شهرداری های سراسر کشور  که نقش مهمی را در مدیریت شهری برعهده دارند، صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون شهرداران خدوم مخصوصا جناب آقای داریوش رحیمیان راد شهردار محترم شهر بوشکان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.