به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، رضا مهاجری جمعه‌شب در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و ماشین‌سازی تبریز که با پیروزی یک بر صفر شاگردانش پایان یافت اظهار داشت: بازی پرفشار و سنگینی بود و تیم جم موقعیت‌های خوبی داشت و توانستیم جریان بازی را کنترل کنیم و در نیمه دوم باد به ما کمک کرد و به گل رسیدیم و موقعیت‌های خوبی را داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بیان کرد: بازیکنان ما فعل خواستن را صرف کردند و به آن چیزی که لیاقت آن را داشتند رسیدند.

وی افزود: زمین جم وضعیت خوبی ندارد و از سال گذشته تاکنون خیلی بد شده است و این زمین تبدیل به یک زمین مخروبه شده است و تیم جم از این زمین ضرر می‌کند. جم میزبان است و ضرر می‌کند.

مهاجری خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان و با توجه به اینکه علاقمندان فوتبال زیادی در جم وجود دارد فکری برای بهبود وضعیت زمین شود و شاهد رفع مشکلات آن باشیم.

وی تصریح کرد: مردم جم خونگرم هستند و حضور آنها در ورزشگاه قابل تقدیر است و مردم با فرهنگی هستند و امیدواریم که این وضعیت ادامه داشته باشد و از جم به عنوان الگویی در فوتبال کشور یاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: در صحنه‌ای که فرناندو افتاد داور خطا را به نفع ما نگرفت. بازیکنان ما هیچ‌گاه عمداً خود را به زمین نزدند و حتی در یک صحنه توپ را بیرون زدیم ولی توپ را به ما ندادند که این یک کم لطفی بود.

وی در ارتباط با وضعیت داوری نیز بیان کرد: در روزهایی که داوری اشتباهات فاحشی داشت نیز به آنها خسته نباشید گفتیم و اعتراض نکردیم. از این‌ها بهتر نداریم و باید قدر اینها را بدانیم و فشار وارد کردن به داوران باعث می‌شود که اشتباه کنند و ما ضرر کنیم.

مهاجری تصریح کرد: تا هفته بیست‌ودوم هیچیک از داوران باتجربه برای ما داوری نکرده‌اند و گاهی هم ضرر کردیم. اگر هم امروز داور کمی هم به نفع گرفته باشد، به نفع جم بوده است.