به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سید علیرضا آوایی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دیر اظهار داشت: همه ما باید قدردان نعمت‌های خدادادی همچون نعمت زندگی در نظام اسلامی نعمت خدمت به مردم و کشور و همچنین به دین باشیم چرا که کمترین سو برخورد مسئولان می‌تواند مسیر زندگی برخی افراد را تغییر دهد.

وی با بیان اینکه استان بوشهر مسیر توسعه خود را به خوبی آغاز کرده است افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود استان بوشهر تا وضعیت ایده آل فاصله‌های بسیار زیادی وجود دارد.

آوایی هدف از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر را افتتاح طرح‌های مختلف با حجم اعتبارات بالا برشمرد و تصریح کرد: تمامی وعده‌هایی که دولت به مردم داده است از نظر اعتبارات در نظر گرفته شده محقق شده است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به استان‌های مختلف منشأ خیر و برکت بوده است گفت: همه عوامل و کارگزاران در کشور از بدنه نظام هستند و اگر یک بخش تخریب شود همه بخش‌ها تخریب خواهد شد.

آوایی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام خاطر نشان کرد: با کارهای خود به دشمنانی که به کمتر از جابجایی نظام خوشحال نخواهند شد کمک نکنیم و با همدلی و در کنار هم بودن این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.