بوشکان نیوز: شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را به همه شهروندان و مسافرین نوروزی تبریک گفتند. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد و ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.

عطر دل انگیز نسیم نوروز که دامن کشان از مزارع سرسبز بوشکان می گذرد و مشام میهمانان و شهروندان این شهر زیبا را می نوازد، نشانه ای است از زیبایی و جلال خداوند بلند مرتبه و برهانی است بر آفرینشگری معبود یگانه.
از لطف بی کران حق تعالی است که در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روزگار می گذرانیم و شکرگزاریم که توفیق یافتیم در آغازین روزهای سال جدید همچنان خدمتگزاری باشیم از جمع خادمان ملت بزرگ ایران در شهری که مردمان شریف و مؤمن آن با پشتوانه تمدنی بزرگ و قلب هایی لبریز محبت و مهربانی، در ایام نوروز باستان میزبان قدم های پر مهر میهمانان عزیز نوروزی هستند.

سال ۱۳۹۷ را در حالی سپری کردیم که شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان با مشارکت شهروندان فهیم پروژه های مختلفی را در عرصه های عمرانی، خدماتی، سیما و منظر شهری، فرهنگی و ورزشی تقدیم همشهریان نمودند که امیدواریم در سال جدید شاهد توسعه و پیشرفت خدمات مذکور باشیم.

با تبریک عید سعید باستان به یکایک آحاد ملت شریف ایران اسلامی و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان سالی بانشاط توأم با برکت و سلامتی را برای همگان مسئلت می نماییم.

شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان