به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در افتتاح طرح پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید گفت: از مسئولین و جوانان جمعیت هلال احمر تشکر می‌کنم که در این حوزه فعالیت می‌کنند و زمینه خدمت رسانی بهتر را در ایام سفرهای نوروزی را فراهم می‌کنند.

استاندار بوشهر در خصوص کمپین بهرفت افزود: از مسافرین و رانندگان خودروهای شخصی و عموم خواهشمندیم با رعایت نکات ایمنی سفر خوب و ایمنی را برای خود و لحظات شیرینی را در این ایام داشته باشند.

وی افزود: از عموم مردم و مسئولان دعوت می‌کنم به این کمپین بپیوندند و با رعایت قوانین و مقرراتی که در این پست‌ها توسط جوانان هلال احمر به آنان منتقل می‌شود را در دستور کار و سفر خود قرار دهند تا دیگر شاهد حوادث جاده‌ای نباشیم.

سرپرست جمعیت هلال احمر در افتتاحیه طرح نوروزی ۹۸ در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی گفت: پست‌های ایمنی و سلامت در ورودی و خروجی همچنین در نقاط پرتردد و مهم شهر به همت سازمان جوانان تا پایان ایام نوروز دایر می‌باشد و خدماتی از قبیل نکات ایمنی سفر چه در خصوص بهداشتی و غذایی و چه در خصوص بهبود رفتارهای ترافیکی (بهرفت) به مسافرین منتقل می‌کنند.

حاجیانی افزود: در سازمان جوانان کمپین بهرفت وجود دارد که این حرکت فرهنگ احترام و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را در اولویت سفر قرار می‌دهد که مسافران ضمن توقف در این پست‌ها علاوه بر استفاده از امکانات این محیط سوگندی در راستای رعایت این مقررات یاد می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما هم به این کمپین پیوستیم و امیدواریم مردم با رعایت این نکات در کاهش تصادفات جاده‌ای نقش مهمی را ایفا کنند.

در پایان استاندار، معاونین و سرپرست جعیت هلال احمر در میثاق نامه کمپین بهرفت دست نوشته‌هایی به یادگار نوشتند.