به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر عصر شنبه در بازدید از ساحل شهرستان دیلم در جمع مسئولین کمیته‌های خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت: توسعه ظرفیت‌ها و فضاهای گردشگری شهرستان دیلم باید در دستور کار قرار گیرد.

عبدالرضا بشیری افزود: توسعه فضاهای گردشگری باعث حضور بیشتر مسافران و رونق اقتصاد و کسب و کار در شهرستان می‌شود که شناسایی بیشتر اماکن و ظرفیت‌های گردشگری را در شهرستان دو برابر می‌کند.

فرماندار دیلم در این بازدید گفت: شهرستان دیلم دروازه شمال استان بوشهراست و با توجه به اینکه این شهرستان از شمال استان بوشهر را با استان‌های مختلفی متصل می‌کند قطعاً حضور گردشگران و مهمانان چشمگیر است.

عبدالامیر قاسمی با اشاره به اینکه غیر از خدمات رسانی به مهمانان نوروزی برخورد مناسب نیز در ارتباط با گردشگران ضروری است افزود: برخوردها و ارتباط مناسب در کنار خدمات رسانی مطلوب می‌تواند خاطرات خوبی را برای همه گردشگران از شهرستان واستان ما به همراه داشته باشد و آنها با خاطرات خوب از شهر و استان ما سفر کنند.

معاون عمرانی فرماندار دیلم ضمن اشاره به همراهی و همکاری همه جانبه دستگاه‌های خدمات سفر در دیلم گفت: هدف از این بازدیدها و نشست‌ها رفع مشکلات و نواقص و خدمات دهی مطلوب برای مسافرانی است که شهرستان دیلم را برای گذراندن تعطیلات و گردشگری انتخاب کرده‌اند.

محمد طاهرنیا ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کمیته‌های خدمات سفر در شهرستان دیلم افزود: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای رضایت گردشگران در شهرستان در دستور کار قرار گرفته است و سعی و تلاش ما بر این است که با توجه به شرایط جوی هوا در چند روز آینده تمهیدات لازم و آمادگی کامل درجهت رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی را داشته باشیم.‌

زهره محنایی مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات سفر گفت: بازدید مدیرکل اتباع خارجی استانداری بوشهر با همراهی مسئولان شهرستان و مسئولین کمیته‌های ۱۳ گانه خدمات سفر شهرستان دیلم از خدمات رسانی و بررسی وضعیت ساماندهی ساحل و حضور مهمانان نوروزی انجام شد.

وی افزود: در این برنامه از خدمات رسانی پرسنل نیروی انتظامی، خدمات شهری و شهرداری، ایستگاه سلامت نوروزی ساحل، هیئت قایقرانی ساحل، موتورسواران کنار ساحل بازدید و بررسی نواقص در دستور کار مسئولان قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه این بازدید مدیرکل اتباع خارجی استانداری، فرماندار و سایر مسئولان با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در دو کمپ ایستگاه سلامت هلال احمر در یادمان شهیدان مرتضی زورقی و مبارک زورقی حضور پیدا کردند و با اهدا هدایا از زحمات این عزیزان تقدیر شد.