نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع پدیده طبیعی سیل در برخی استان‌های کشور از جمله گلستان، فارس، خوزستان و لرستان ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی از خود مردم تشکیل شده‌اند و همیشه برای خدمت به مردم آماده هستند.

وی افزود: همه هیئت‌های مذهبی به ویژه جوانان غیرتمند که پرورش یافتگان مکتب حسینی هستند هرساله در ایام عزای ائمه معصومین (ع)، زیباترین جلوه‌های شور و شیدایی و ابراز عشق و محبت به بزرگان دین و مذهب خود را به نمایش می‌گذارند و همواره در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی و دفاع از حرم اهل‌بیت نقش بسزایی ایفا کرده‌اند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور تصریح کرد: این هیئت‌ها هم اکنون نیز با الهام و درس آموزی از مکتب سید و سالار شهیدان عالم آماده ایثار، جانفشانی و از خود گذشتگی در راه کمک به هموطنان عزیز هستند.

نوشادی از همه هیئت‌های مذهبی سراسر کشور خواست ضمن همکاری با ستادهای مدیریت بحران عندالزوم نسبت به اسکان و پذیرایی از سیل زدگان عزیز اهتمام جدی داشته باشند.

رئیس هیئت‌های مذهبی کشور در پایان از هیئت‌های مذهبی و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی خواست تا نسبت به کمک مالی و اقلامی به هموطنان سیل زده کشور اهتمام داشته باشند.