به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت اظهار داشت: مشکلات اینقدر زیاد است که نمی‌توان راجع به مسائل فنی صحبت کرد.

وی اضافه کرد: ضمن احترام به تیم‌های مدعی قهرمانی لیگ برتر باید بگویم که قهرمان واقعی مسابقات لیگ امسال بازیکنان پارس جنوبی جم هستند که با وجود این همه مشکلات اینگونه بازی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه وعده مسئولان برای پرداخت مطالبات بازیکنان پارس جم محقق نشده است، افزود: بازیکنان ما اینقدر با شرف هستند که به خاطر هواداران با تمام وجود بازی کنند.

وی افزود: ایران‌جوان به لیگ دسته سوم سقوط کرد و باید درس عبرتی برای دیگر تیم‌های استان باشد. تیم پارس جم خوب شروع کرد و جایگاه ثابتی در لیگ برتر دارد و مسئولان باید به خودشان بیایند و به رفع مشکلات این تیم کمک کنند و بتوانند این تیم مشکلات را حل کنند تا به سرنوشت ایران‌جوان دچار نشود.

تارتار تصریح کرد: وقتی قانون دست مسئولان تیم را بسته است و نمی‌توانند مشکل را حل کنند، می‌توانند تیم را واگذار کنند تا این تیم در استان بماند و دیگران بودجه را تأمین کنند و یا این که از ظرفیت پتروشیمی‌ها برای رفع مشکلات مالی استفاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: به خاطر شرافت و حرمت تیم ۴۰ نفره یعنی بازیکنان و هواداران تلاش می‌کنیم و ادامه می‌دهیم و بازی می‌کنیم.

وی تاکید کرد: ما فقط به عشق هواداران و خانواده ۴۰ نفره بازی می‌کنیم. کارد به استخوان ما رسیده است و در چشم بازیکنانم نمی‌توانم نگاه کنم و در بین همه تیم‌های لیگ برتر کمترین دریافتی را داشته‌ایم و قهرمان واقعی این لیگ بازیکنان پارس جنوبی جم هستند که از ابتدای فصل تاکنون خطر سقوطی نداشته‌اند.

تارتار در ارتباط با وضعیت خودش برای فصل آینده خاطرنشان کرد: برای من سخت است که این جمله را بگویم؛ کاری به بازیکنان ندارم و نمی‌توانم به آنها بگویم بمانید ولی خودم دیگر نمی‌توانم اینجا بمانم و در این شرایط کار کردن برای من و همکاران سخت شده و در پایان فصل نمی‌توانیم در این تیم کار کنیم.

وی اظهار داشت: من دوست ندارم از این تیم بروم ولی با این شرایط مالی وقتی بازیکنی به اینجا نیاید ما هم نمی‌توانیم کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: در یک بازی گل می‌خوریم و برخی تماشاگرنماها شعار می‌دهند و اگر در خطر سقوط باشیم مشکلات بیشتر می‌شود و حرمت‌ها زیر سوال می‌رود. با این شرایط کار کردن خیلی سخت شده است.