به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنجشنبه در بررسی وضعیت اجرای طرح‌های آبرسانی در دشتستان اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم و اساسی استان بوشهر تأمین آب مورد نیاز است که طرح‌های متنوعی در دست اجرا است.

وی از تلاش ویژه برای اجرای طرح‌های آبرسانی و حل مشکلات در شهرها و روستاهای استان خبر داد و بیان کرد: تخصیص اعتبار به پروژه‌های بخش آب استان بوشهر از اولویت‌ها است.

استاندار بوشهر تسریع در اجرای طرح‌های آبرسانی را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: پرداخت بدهی پیمانکاران در اولویت قرار دارد تا شاهد رفع مشکلات پیمانکاران این طرح‌ها باشیم.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات طرح‌های آبرسانی شهرستان دشتستان ادامه داد: باید پیگیری‌های لازم برای تکمیل و اتمام پروژه‌های آبرسانی انجام شود و خطوط انتقال در دستور کار باشد.

گراوند خواستار استفاده مناسب از ظرفیت چاه‌ها در شهر برازجان شد و تصریح کرد: مشکل مالی برای تجهیز و تقویت چاه‌ها وجود ندارد و باید هر چه سریع‌تر طرح‌های آبرسانی در دشتستان تکمیل شوند.

وی یکی از اولویت‌های اساسی استان بوشهر را تکمیل پروژه‌های آبرسانی و آبخیزداری دانست و افزود: اجرای آبیاری تحت فشار در نخلستان‌های شهرستان دشتستان با جدیت ادامه دارد.