به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام یوسف جمالی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به خسارت زیادی که در بسیاری از استان‌های کشور از قبل وقوع سیل حاصل شد، آستان قدس رضوی همچون دیگر نهادها و تشکل‌ها و مراکز به جهت همیاری و کمک رسانی به مردم سیل زده در بسیاری از مناطق کشور حضور یافت.

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر افزود: از دفتر استان بوشهر نیز در قالب گروه جهادی جمعی از خادم‌یاران رضوی به مناطق و روستاهای سیل زده استان خوزستان اعزام شدند و به انجام فعالیت‌های جهادی و کمک رسانی به مردم پرداختند.

وی افزود: این گروه جهادی در چند منطقه هم در قرارگاه و هم در روستاهایی که دچار سیل شده بودند در کنار کمک‌های مردم و مشارکت‌های مردمی برای یاری رسانی به سیل زدگان قرار گرفتند.

حجت الاسلام جمالی افزود: در کنار کار جهادی انجام امور فرهنگی هم در دستور کار بود و کارگاه‌ها و جلساتی نیز برای کودکان برگزار شد که لبخند را بر لبان کودکان جاری کند.

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر ضمن تشکر از همه مردم استان و جوانان که در انجام این کار خیر کمک کردند اظهار داشت: در این حرکت جهادی حدود ۵۰ نفر از خادم‌یاران رضوی از استان بوشهر حضور داشتند.