به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، فتح اله نوروزی عصر چهارشنبه در اولین همایش روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان اظهار داشت: باور مدیران به ضرورت و اهمیت اطلاع رسانی خدمات دولت و پاسخگویی به شهروندان باید تقویت شود.

فرماندار کنگان روابط عمومی را کلید رابط مردم و مسئولان دانسته و افزود: روابط عمومی‌ها نباید فقط به بازگویی حرف‌های مسئولین اکتفا نمایند و در مقابل باید صدای مردم را نیز به گوش مسئولان برساند

نوروزی روابط عمومی‌ها را دیده‌بان صادق جامعه برشمرد و تاکید کرد: اطلاع رسانی دقیق و به موقع علاوه بر آگاهی بخشی در جامعه موجب اطمینان افزایی عمومی می‌شود.

وی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان را موظف به تقویت روابط عمومی‌ها کرده و افزودند: روابط عمومی‌ها گفتمان دولت را در سطح جامعه و افکار عمومی تببین و ترویج کنند.

اولین همایش روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان کنگان، با حضور فتح اله نورزی فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان برگزار شد.

در این همایش از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره)، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، دفتر امام جمعه کنگان، اداره ورزش و جوانان، شهرداری کنگان، شهرداری سیراف، اداره استاندار، ستاد تبلیغات اسلامی، شهرداری بنک با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.