به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند ظهر پنجشنبه در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم باید شاهد تسریع در ترخیص کالا از گمرکات استان باشیم.

وی تسریع در تأمین اقلام مصرفی و خوراکی مردم را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: کالاهای وارداتی مورد نیاز مردم، صنایع تولیدی و واحدهای دامی موجود در انبارها باید ترخیص شوند.

استاندار بوشهر بیان کرد: خدمت به مردم باید مهمترین هدف مردم باشد و مسئولان از همه ظرفیت‌ها در راستای رضایت‌مندی، افزایش رفاه و آسایش مردم استفاده کرده و برای گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش بیشتری کنند.

وی از حل مشکلات معیشتی مردم ساحل نشین خبر داد و افزود: دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است و باید ارتقای امنیت، رفاه، آسایش و حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت باشد.

گراوند با اشاره به نقش بسیار مهم دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌ها در امنیت و ایمنی جاده‌ها تاکید کرد: دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌ها باید به خوبی حفاظت شوند.

وی با اشاره به تصویب صدور مجوز واردات ۱۰۰ قلم کالای ملوانی از سوی ساحل نشینان، خاطرنشان کرد: کارگروه اقدام در استان بوشهر در راستای اجرایی شدن مصوبه یاد شده باید تشکیل شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر ثبت انبارها در سامانه جامع انبارها و ثبت انبارهای استان بوشهر ادامه داد: باید با همکاری و مشارکت کشاورزان و نخل داران خرمای مورد نیاز مردم تأمین شود.