به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سید علی پاک نژاد ظهر پنجشنبه در نشست با مدیر کل ثبت املاک و اسناد استان بوشهر اظهار داشت: حضور و نگاه ویژه مدیر کل ثبت املاک و اسناد استان به شهرستان‌ها در بحث سرکشی و توسعه و امکانات و نیروها قابل تقدیر است که باعث انجام بهتر کارها و تعامل بسیار خوب با مردم شده است.

فرماندار گناوه با تقدیر از تلاش مدیر و کارکنان اداره ثبت املاک و اسناد گناوه افزود: اداره ثبت اسناد و املاک گناوه تعامل خوبی با مدیران و سایر ادارات دارد و در موارد پیش آماده در شهرستان بسیار همراه و همگام و در رسیدگی به مشکلات مردم همیشه تلاش زیادی می‌شود.

پاک نژاد گفت: توسعه فضای اداره ثبت در گناوه مورد نیاز است و لازم است که برای ساختمان این اداره نیز مکان بهتری در نظر گرفته شود که این امر نیاز به کمک و مساعدت دارد.

وی یادآور شد: تعیین مرز و حدود بین روستاهای شهرستان گناوه با یکدیگر و همچنین حدود این شهرستان با استان‌های همجوار به صورت دقیق لازم و ضروری است و این امر در دستور کار اداره ثبت املاک شهرستان باشد که نشستی در شهرستان با ادارات مربوطه برگزار و به استان اعلام و نتیجه به فرمانداری ارسال شود.

فرماندار گناوه خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی و تعویض دفترچه‌های اسناد با سند تک برگ نیز در دستور کار اداره ثبت شهرستان باشد تا به اهداف که در این مورد از سوی سازمان ثبت در نظر گرفته شده در شهرستان دست یابیم.

وی گفت: ثبت الکترونیکی اسناد در ادارات ثبت اتفاق خوبی است که امید است تکمیل آن باعث تسریع و منظم تر شدن کارها در این اداره شود.