به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از دانشجویان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه توجه ویژه‌ای به جوانان داشته و بر استفاده از ظرفیت و توان این قشر تاکید دارند.

وی با اشاره به اشراف کامل رهبر معظم انقلاب اسلامی بر همه امور و مسائل کلان جامعه اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم کلی گذشته، حال و آینده نظام اسلامی ایران برای جهت‌گیری به سمت پیشرفت و تحقق تمدن اسلامی است.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: همه مسئولان و مردم باید بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کار و فعالیت قرار داده و شاهد برنامه‌ریزی و عملیاتی شدن اهداف و برنامه‌ها در این حوزه باشیم.

وی استفاده از ظرفیت جوانان را مورد تاکید قرار داد و افزود: جوانان متعهد و حزب‌الهی به معنای دقیق کلمه ورود کنند و با یک نگاه انقلابی و حرکت جهادی، انقلاب اسلامی را به پیش ببرند.

آیت‌الله صفایی بوشهری به تلاش دشمنان برای توقف جوانان و ایجاد یاس و نومیدی در بین این قشر اشاره و بیان کرد: از اهداف مهم دشمنان فلج کردن نسل جوان انقلاب است.

وی با اشاره به قرار گرفتن تصویری از شهید نادر مهدوی در کنار رهبر معظم انقلاب در جریان دیدار ایشان با جمعی از دانشجویان اظهار داشت: در استان بوشهر هزاران هزار نادر مهدوی داریم که در مقابل آمریکا با تمام وجود می‌جنگیم.

امام جمعه بوشهر به رشادت‌های شهید نادر مهدوی اشاره کرد و ادامه داد: سردار شهید نادر مهدوی سردار بوشهری، جوانی انقلابی، جهادی و پای کار بود که توانست یاد سردار رئیسعلی دلواری را زنده کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، خاطرنشان کرد: فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی است و این فتح عامل آغاز پیروزی‌های بزرگ رزمندگان شد.