بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با تقدیر از نهادها، غرفه‌ها و طرح‌های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ایسنا، در ابتدای این مراسم عزیززاده، با ارائه دستاوردهای بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن گفت: سعی داشته‌ایم این دوره از نمایشگاه پویاتر و فعال‌تر از همیشه نقش‌آفرینی کند و خوشبختانه استقبال در بخش‌های مختلف نمایشگاه بسیار چشمگیر بوده است.

در ادامه عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اظهار کرد: بابت کمبودها و کاستی‌هایی که در این دوره از نمایشگاه وجود داشته، عذرخواهی می‌کنم. امیدواریم بتوانیم در سال‌های آتی بیشتر از پیش در عرصه فعالیت‌های دینی و به ویژه قرآن حرکت کنیم.

وی گفت: بالندگی فرهنگی در میان کودکان و نوجوانان برای ما بسیار ارزشمند است و درصددیم تا قرآن را که معنای زندگی است، به صورت عملیاتی در جامعه نهادینه کنیم. ما سعی کردیم در این دوره از نمایشگاه به طرح‌ها و برنامه‌هایی که با نوآوری همراه است، میدان بدهیم.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از نهادها، غرفه‌ها و طرح‌های برتر این دوره تقدیر کرد که در بین رسانه‌ها، خبرگزاری ایسنا به عنوان خبرگزاری برتر بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شناخته شد.

انتهای پیام