شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان به مناسبت ایام لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) طی پیامی شهادت امام علی (ع) را تسلیت گفتند. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت مولای متقیان، امام علی (ع) فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است که مانند موجی در دریای بیکران انسانیت گسترش یافت و تا سواحل دوردست کمال پیش رفت.

شهادت امیر خوبی ها، حضرت علی (ع) این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتش بدون هیچ دلبستگی به دنیا، پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بود و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت به شهادت رسید.

ایام شهادت جانگداز این امام همام مقارن است با لیالی پربرکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این لیالی، ،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش گذارند . براستی شب قدر از شب های با عظمت و مقدسی است که زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد، این شب فرصتی مغتنم، برای شستشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت است.

شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی بویژه مردم شریف شهر بوشکان توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند تبارک و تعالی برایتان مسئلت دارد و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف،مقام معظم رهبری و ملت حقیقت جوی میهن و شهروندان عزیز تسلیت و تعزیت می گوید.