به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در بدو ورود به جزیره خارگ با اشاره به نقش خارگ در اقتصاد کشور، اظهار داشت: جزیره خارگ دارای موقعیت و جایگاه خاصی در استان بوشهر و کشور است.

وی رفع مشکلات مردم در این جزیره را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید تلاش خوبی برای توسعه جزیره خارگ صورت گرفته است و تلاش داریم تا زمینه رفع مشکلات این جزیره فراهم شود.

استاندار بوشهر بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رفع مشکلات مردم و تامین نیازهای آنان تاکید کرد و ادامه داد: امروز با حضور در جزیره خارگ تلاش داریم تا مشکلات مردم را شناسایی و وضعیت اجرای برنامه‌ها را بررسی کنیم.

محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: استاندار بوشهر به همراه نماینده مجلس، معاونین استاندار و فرماندار بوشهر وارد جزیره خارگ شدند و چند برنامه را در جزیره خواهند داشت.

وی افزود: نگاه ویژه استاندار بوشهر برای حل مشکلات جزیره خارگ سبب شد که امروز شخصاً به همراه معاونین و فرماندار بوشهر جلسه ای ویژه در جزیره خارگ برگزار شود. در این جلسه مدیران ارشد شرکت های نفتی و پتروشیمی حضور خواهند داشت.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: پیش از ظهر امروز نشست با حضور فعالین سیاسی، اجتماعی در محل بخشداری خارگ برگزار خواهد شد.