به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سردار علی رزمجو بعد از ظهر یکشنبه در آئین معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر اظهار داشت: امنیت مطلوب و پایداری در استان بوشهر وجود دارد که حاصل انسجام نیروهای مسلح است.

وی تصریح کرد: اتحاد و همدلی موجود بین نیروهای مسلح استان بوشهر باعث افزایش آمادگی عملیاتی و اشراف اطلاعاتی آنها شده است و فضا را برای هرگونه خطای دشمنان تنگ کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اقتدارآفرینی نیروهای مسلح استان در دریا، هوا و زمین و نیروی انتظامی اضافه کرد: استان بوشهر دارای کارنامه درخشان دو قرن مقابله با استعمار و استکبار است.

وی با اشاره به اینکه هیچ کشوری جز ایران نتوانسته آمریکا را به زانو در بیاورد، افزود: نیروی دریایی سپاه، متجاوزان آمریکایی را در خلیج فارس به زانو درآورد که نشان از اقتدار و توان نیروهای مسلح است.

سردار رزمجو با بیان اینکه قضات وظیفه و رسالت بسیار مهمی را بر عهده دارند، تصریح کرد: قضات برای ترویج قسط و عدل در جامعه تلاش کرده و مسئولیت احقاق حقوق و اقامه حدود الهی در جامعه را بر عهده دارند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بر لزوم کاهش میزان وقوع جرایم توسط سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد و افزود: استان بوشهر دارای موقعیت مهم و استراتژیک و نیروهای مسلح تحرکات شناورهای خارجی را رصد می‌کنند.

در این آئین با قدردانی از خدمات ارزنده سیدمحمدرضا بحرالعلوم، رضا چیتی به عنوان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر معرفی شد.