به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، معاون سازمان قضائی کشور بعد از ظهر یکشنبه در این آئین اظهار داشت: نیروهای مسلح نقش بسیار مهمی در حفاظت و حراست از این آب و خاک دارند و همواره در این زمینه از خودگذشتگی داشته‌اند.

حجت الاسلام عباسعلی فراتی با اشاره به اینکه دشمنان از راه‌های مختلف برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب استفاده می‌کنند، افزود: نیروهای مسلح با رشادت و دلاوری در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: دشمنان به توانمندی بالای نیروهای مسلح کشورمان واقف هستند و به همین دلیل جرات حمله به این نظام و کشاور را ندارند.

معاون سازمان قضائی کشور به آمادگی بالای نیروهای مسلح برای مقابله با دشمنان اشاره کرد و ادامه داد: نیروهای مسلح کشور در خشکی، دریا و هوا حافظ حریم و امنیت کشور هستند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت سازمان قضائی نیروهای مسلح از سال ۶۵ بیان کرد: بنا به تصویب مقام معظم رهبری ۵۰ درصد قضات و کارکنانش باید از خود نیروی مسلح بوده و به قوانین و مقررات و وظایف نیروهای مسلح کاملاً آشنا باشند.

در این آئین با قدردانی از خدمات ارزنده سیدمحمدرضا بحرالعلوم، رضا چیتی به عنوان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر معرفی شد.