به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، اکبر منصوری نسب بعد از ظهر سه‌شنبه در آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای با اداره کل ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان بوشهر اظهار داشت: توسعه برنامه‌های کارآفرینی را به صورت ویژه در دستور کار است.

وی به راه‌اندازی باشگاه کارآفرینی در بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: همکاری، مشارکت و همگرایی لازم در باشگاه کارآفرینی، می تواند راه درست استفاده از ظرفیت های منحصر به فرد در استان را هموار کند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه دستیابی به توسعه نیازمند حرکت در مسیر فناوری اطلاعات است، افزود: طرح های موفق در این حوزه منشأ تحول کارآفرینی و بوم‌های کسب و کار خواهند بود.

وی تاکید کرد: در راستای تحقق طرح های فناورانه، مشاوره و بوم‌های کسب و کار با بستر فناوری تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات منعقد شد.

منصوری نسب با تاکید بر کسب و کار های جدید با نگاه فناورانه در استان تصریح کرد: باشگاه کارآفرینی با همکاری دانشگاه های استان و دستگاه های مربوطه جهت ساماندهی، یک پارچگی و تعیین مسیر کارآفرینی ایجاد می‌شود.