به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با مردم شهرستان تنگستان اظهار داشت: برگزاری انتخابات پرشور نشان دهنده اقتدار و عزت هر نظام است به همین دلیل است که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان هجمه‌های بسیاری را در این حوزه به کشور ما وارد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان تلاش می‌کنند تا حضور و مشارکت مردم ایران اسلامی در انتخابات‌های مختلف کاهش پیدا کند، افزود: مردم باید در این شرایط حساس مراقب دسیسه‌های دشمنان باشند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به اینکه در کشور ما نظام اسلامی حکومت می‌کند، تصریح کرد: در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و انتخابات نیز نباید دین نادیده گرفته شود بلکه باید مورد توجه قرار داد.

حسینی بوشهری با اشاره به فعالیت بخش عمده ای از مردم جامعه در فضا های مجازی، گفت: باید در همه مواقع چه در فضای حقیقی جامعه و چه در فضای مجازی اخلاق اسلامی را سرلوحه رفتاری خود قرار دهیم و رعایت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: سه رویداد مهم جهان اسلام مبعث پیامبر، عید غدیر و واقعه عاشورا است و انقلاب اسلامی نیز برگرفته از قیام عاشورا بوده است و میتواند زمینه ساز چهارمین رویداد مهم که ظهور حضرت حجت (عج) باشد.