به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، علی جمادی صبح سه‌شنبه در نشست با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: صدا و سیما تاکنون تلاش های بسیار خوبی را در زمینه اقدامات دادگستری استان داشته است.

وی خواستار همکاری و مشارکت در طرح‌های پیشگیری از جرم شد و افزود: پیشگیری از وقوع جرم و آگاهی مردم یک امر فرا قوه‌ای و فرا سازمانی و نیازمند همکاری سایر نهادها است.

جمادی با تشکر از تلاش‌های صدا و سیما در آگاهی بخشی و پیشگیری از وقوع جرم، از پوشش خبری فعالیت‌ها و اقدامات دادگستری استان در ایام مختلف سال به ویژه هفته قوه قضائیه قدردانی کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در این دیدار اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین پایه‌های نظم و امنیت کشور قوه قضاییه است و صدا و سیمای مرکز بوشهر در راستای کمک به این نهاد آمادگی کاملی دارد.

سید حسین ناظر تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز بوشهر در حوزه های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی آماده هر گونه همکاری با دادگستری استان برای تهیه و پخش برنامه‌های مختلف با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و افزایش اطلاع‌رسانی در جامعه است.

علی حسن‌پور دادستان عمومی و انقلاب بوشهر نیز افزایش سطح آگاهی مردم و اطلاع‌رسانی را از ضرورت های جامعه امروز دانست و بر تعامل دستگاه قضا و رسانه‌ها خصوصاً صدا و سیما برای تحقق این مهم تاکید کرد.