فرج‌الله شکوهی پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که همچون روز گذشته، طی امروز نیز در ساعاتی از بعدازظهر تا شب با افزایش پوشش ابر عمدتاً در مناطق شرقی و جنوبی استان، وقوع رعدوبرق، رگبار پراکنده باران و احتمال تندباد لحظه‌ای دور از انتظار نیست.

وی اضافه کرد: همچنین طی این هفته با توجه به وزش جریانات ملایم جنوبی، رطوبت و شرجی هوا نیز در برخی نقاط افزایش خواهد یافت.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی این مدت دمای هوا در سطح استان به طور نسبی روند افزایشی خواهد داشت.

وی افزود: برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و در نیمه جنوبی استان طی ساعات بعدازظهر تا شب احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی پیش‌بینی می‌شود.

شکوهی‌پور گفت: جهت وزش باد متغیر غالباً جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ و طی ساعات بعدازظهر تا شب گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و فردا در نیمه شمالی شمالی استان به طور موقت، شمال شرقی تا شرقی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و طی ساعات بعدازظهر تا شب در سواحل جنوبی گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.