محمدرضا ابراهیم زاده ظهر شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در اولین روز مسابقات در شهر بید گوشج کشور لهستان تیم ایران در ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۲ با ثبت رکورد ١۲/۴٣ توسط آقای علی شمشیری مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد.

وی افزود: در وقت عصر روز اول دوهای ١٠٠ متر در کلاس‌های T۱۲ و T۱۳ در بخش آقایان و ١۵٠٠ متر در بخش بانوان برگزار شد که تیم ایران در ماده دو ۱۰۰ F۱۲ توسط آقای امیر خسروانی مدال نقره را کسب کرد.

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان بوشهر گفت: در صبح دومین روز از رقابت‌های بین المللی لهستان امیر خسروانی در پرش طول با ۷/۰۹ متر طلا گرفت و عذرا مهدوی کیا در پرتاب نیزه با ۳۵/۰۴ متر نیز موفق به کسب مدال طلا شد.

وی بیان کرد: تیم منتخب دو و میدانی استان بوشهر به عنوان نماینده کشورمان با حضور ۶ ورزشکار، ۳ مربی، سرپرست تیم، نماینده وزارت ورزش و جوانان و مترجم تیم در رقابت‌های بین المللی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان حضور دارد.

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان بوشهر تصریح کرد: این رقابت‌ها تا سوم مرداد ادامه خواهد داشت.

ابراهیم زاده تاکید کرد: در عصر دومین روز از رقابت‌های بین المللی لهستان سجاد نیک پرست در پرتاب نیزه با ۵۶/۸۳ متر برنز گرفت و سید حبیب حسینی با زمان ۲۳/۹۴ در دو ۲۰۰ متر به نقره و ناصر حسن پور با زمان ۲۴/۵۶ به مدال برنز رسیدند.

وی گفت: رقابتهای بین‌المللی دو و میدانی نابینایان و کم‌بینایان در بیدگوشج لهستان که با حضور شش ورزشکار بوشهری به نمایندگی تیم ملی کشورمان در حال برگزاری است. این رقابت‌ها فردا با پرتاب دیسک و دو ۴۰۰ متر ادامه خواهد داشت.